KWPN: Tid for dressur

I dag er det dressurhestenes tur. Litt over 60 hingster skal vurderes i formiddag, før de beste blir vist  enda en gang og går gjennom en ny sortering i ettermiddag før KWPN sitter igjen med de som skal kjempe om premiering på lørdag.

I kveld er det også finaler i GMB KNHS/KWPNs Hingstekonkurranse for dressurhestene. Du kan se alt dette på web-TV på KWPNs hjemmeside.

08.30 Avkom etter: Aachen, Brentano II, Licotus, Romanov Blue Horse, Van de Man, Rohdiamant
Katalognr: 460, 462, 560, 600, 743, 758

08.55 Avkom etter: Donnerhall: Daddy Cool, Diamond Hit, Du Moulin, Dutch Dormello DDH, Voice
Katalognr: 468, 471, 472, 479, 480, 484, 753

09.25 Avkom etter: Citango, Flemmingh, Lingh, OO Seven, Sir Sinclair, Florencio
Katalognr: 463, 489, 490, 493, 561, 572, 668, 763, 764

10.00 Avkom etter; Sandro Hit: Sandreo, Santano, Sir Donnerhall, Undigo
Katalognr: 616, 620, 626, 627, 629, 631, 645, 654, 666, 711

10.40
Pause

11.00 Avkom etter:  Ferro: Osmium, Paddox, Rhodium, Uptown
Katalognr: 579, 597, 598, 734, 739

11.25 Avkom etter: Gribaldi, Oscar, Painted Black, Scandic, Uphill
Katalognr: 511, 514, 576, 583, 659, 660, 662, 727, 728

12.00 Pause

13.00 Avkom etter: Krack C: Trento B, Tuschinski, United
Katalognr: 553, 555, 683, 694, 719, 720, 721, 722

13.35
Avkom etter: Jazz: Johnson, Tango, UB 40

Katalognr: 527, 538, 542, 543, 679, 695, 697, 700, 703

14.20 Pause

14.45 Tredje besiktigelse for dressurhingstene

Kveldsprogram: Dressur
17.00 Finale GMB Hingstekonkurranse, dressur klasse Z
17.20 Finale GMB Hingstekonkurranse, dressur klasse M
17.40 Fortsettelse av finalen i GMB Hingstekonkurranse, dressur klasse Z
18.35 Finale GMB Hingstekonkurranse, Gelder hester
18.45 Rabo/KWPN Breeders Ranking
19.00 Pause
19.45 Finale GMB Hingstekonkurranse, dressur klasse L
20.35 Show Flemmingh avkom
20.45 Kür Freestyle Lilletur VHO Trophy
21.55 Show Contango og Ferro avkom
22.10 Kür Freestyle Grand Prix VHO Trophy
22.50 Show Parzival og Jazz

Be the first to comment

Legg inn en kommentar